Відкрите заняття з методики трудового навчання з практикумом

Практичне заняття з теми: «Орігамі в конструюванні виробів». Лілянова І.А. провела відкрите практичне заняття з методики трудового навчання з практикумом на тему: «Орігамі в конструюванні виробів».Дане заняття спрямоване на формування у студентів предметних, здоров’язберігаючих та професійних компетентностей.

Під час заняття викладач доцільно використала інтерактивні технології, а саме: «Метод дешифрування», гру «Ексклюзивне інтерв’ю», «Так чи ні»; здоров’язберігаючі технології. Заняття супроводжувалося мультимедійною презентацією.
кккккк-1024x682
Метою практичної частини заняття було виготовлення персонажів пальчикового театру в техніці орігамі. Результати своєї роботи студенти використали в підсумку заняття. З власноруч виготовлених іграшок майбутні вчителі проінсценізували українську народну казку «Котик і півник». В процесі практичної роботи прослідковувалися міжпредметні зв’язки, адже викладач активізувла життєвий досвід студентів із знань про народний фольклор. Це свідчить про високу професійну підготовку, розвиток творчої особистості студентів, формування мистецьких компетентностей.

[wppa type=”content” album=”7″ align=”center”]Any comment[/wppa]