Практика з позакласної і позашкільної виховної роботи у 122 групі

Мета практики –  сформувати професійні вміння  студентів організовувати і проводити позаурочні форми виховних занять з школярами  молодшого шкільного та старшого  віку. Протягом практики студенти повинні набути багатьох знань і умінь одним з яких – уміння проводити різні форми позакласної та позашкільної виховної роботи (колективні та індивідуальні).
Заслуговує на увагу виховний захід у формі свята на тему “Пригоди маленьких зубчиків”, яке було проведено студенткою 122 групи Тимофеєвою Владою у 2-А класі Бериславської загальноосвітньої школи №1 25 жовтня 2014 року.  На занятті студентка разом зі школярами визначила, які продукти харчування можуть викликати захворювання зубів та ознайомила дітей з методами правильного чищення зубів.

%%wppa%% %%album=12%% %%align=center%%

Шляхом проведення різних дидактичних прийомів – діти, не тільки отримали, а й закріпили знання. Свято пройшло динамічно та насичено. При проведені свята студентка використала здоров’язберігаючі та елементи інтерактивних технологій.  Також студенти добре готують та проводять пробні заняття такі як руханки, ребусники, хвилинки кмітливих, ознайомлення з природою.