Семінарське заняття на тему: «Формування уявлень про величину предметів та способи її вимірювання»

27 листопада 2014 року викладачем Грибовською А.С. було проведено відкрите семінарське заняття з методики формування елементарних математичних уявлень на тему: «Формування уявлень про величину предметів та способи її вимірювання» для студентів 231 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

IMG_3763Метою заняття було виявлення теоретичних знань студентів про величину предметів та вміння використовувати ці знання у практичній роботі з дітьми дошкільного віку різних вікових груп. Протягом заняття студенти  демонстрували знання державних документів, вміння працювати з програмою розвитку і виховання дітей «Українське дошкілля», продемонстрували вміння поєднувати теоретичні знання з практичними вміннями.

IMG_3765

IMG_3773

Теоретичний матеріал студенти ілюстрували прикладами. Вдало було використано сучасні методи навчання: ділову гру, роботу в мікрогрупах, комп’ютерну технологію та ін.

Молодий викладач працює над формуванням професійної компетентності майбутніх вихователів, озброюючи їх знаннями та практичними вміннями з методики формування елементарних математичних уявлень.