Цікаві факти про Зігмунда Фройда

Зи́гмунд Фрейд, повне автентичне ім’я Сигізмунд Шломо Фрейд (6 травня 1856 — 23 вересня 1939) —австрійський психолог і невролог , який вивчав людське несвідоме. Він розвинув методику вільних асоціацій та тлумачення сновидінь, яку було покладено в основу психоаналізу, і сформулював концепцію структури психіки (ІдЕґо та Супереґо, або ВоноЯ і Над-Я).

Сім’я. Фрейд та Україна.  Зигмунд народився у єврейській сім’ї Якоба Фрейда та його другої дружини Амалії Натансон. Батько народився 18 грудня 1815 року в місті Тисмениця (сучасна Івано-Франківська область), в Галичині, і провів там перші 25 років свого життя. У Тисмениці він уперше одружився у віці 19 років, але перша дружина померла передчасно. Потім одружився вдруге, дав життя двом старшим братам Зигмунда — Еммануелю і Філіпу. Мати — Амалія Натансон — народилася в Україні, в місті Броди на Львівщині, виросла в Одесі. Дід Зигмунда Шломо народився в місті Бучачі (нині Тернопільська область).

1860 року родина Якоба Фрейда через фінансові труднощі перебралась до Відня. У 9 років Зигмунд вступив до гімназії Сперл, де став одним з найкращих учнів, та закінчив її на відмінно в 17 років. ЧИТАТИ ДАЛІ