Корисні посилання

ПОШУКОВА ТА НАУКОМЕТРИЧНА СИСТЕМА ГУГЛ АКАДЕМІЯ (GOOGLE SCHOLAR)

http://scholar.google.com.ua/ (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

Google Scholar – це пошукова система і некомерційна бібліометрична база даних, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування. Її відмінною рисою є намагання охопити матеріали з усіх регіонів світу та галузей знань.  Google Академія – це водночас і пошукова, і відкрита наукометрична БД, вона  індексує публікації з усіх галузей знань і має суттєвіше регіональне, мовне та видове покриття.

Робота з Google Scholar
Пошук статей в Google Scholar можливий в такий самий спосіб, як і в Google або будь-якій іншій пошуковій системі: введенням пошукових слів (словосполучень) у пошуковий рядок .
Щоб знайти статтю, слід відкрити сторінку http://scholar.google.com (запит буде переадресовано на scholar.google.ru) або http://scholar.google.ru.
Детальнішу інструкцію читаємо ТУТ

https://www.canva.com/uk_ua/osvita/ – сервіс з безліччю можливостей: створення планів уроків, розкладів, плакатів, колажів, презентацій, інфографіки, різноманітних діаграм та багато іншого.

Інтернет-ресурси на допомогу студенту

На сайті розміщені гуморески, шкільні анекдоти, фокуси, різноманітні конкурси та розваги, сценарії для шкільних свят, привітання, розділ “Все для вчителя” тощо.
Всеукраїнський портал для батьків і педагогів створений для обміну досвідом, спілкування та комунікації працівників системи освіти. На порталі публікуються методичні рекомендації, розробки уроків та занять домашньої школи, сценарії свят та ранків, поради з підготовки до школи та запобігання дезадаптації першокласників та ін.
Метою створення цього сайту є систематизація та узагальнення накопичених матеріалів, надання практичної допомоги вчителям початкових класів у плануванні роботи з навчання та проведення вільного часу школяра. На сайті ви знайдете: поурочні, тематичні, календарні плани, розробки уроків, виховні заходи, статті освітньої тематики. Сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам.
На сайті публікуються уроки, заходи, пам’ятки, методичні розробки, ігри, загадки, посилання на довідники, словники, енциклопедії. Сайт розрахований на вчителів молодших класів та батьків.
Мета сайту “Шкільна країна” – створення єдиного інформаційного освітнього простору, систематизація і поширення накопиченого педагогічного досвіду в навчальному процесі, викладання в початкових класах та виховної роботи з колективом молодших школярів, підвищення педагогічної та методичної майстерності вчителів, що використовують ІКТ на уроках і в позакласній роботі. Портал призначений для вчителів початкових шкіл.
Сайт “Методичний портал” призначений для вчителів, де кожен може знайти необхідну інформацію, поспілкуватися на форумі, також має можливість надіслати матеріали на публікацію. Сайт корисний для учителів і всіх, хто цікавиться освітою дітей.
Мета проекту — об’єднати усіх освітян України на спільному інтернет-майданчику для обговорення та конструктивного розв’язання освітянських проблем і допомоги у виконанні щоденних робочих завдань. Сайт розрахований на професійну аудиторію.
Портал для вчителів та викладачів містить розробки уроків і сценаріїв до свят, методичні матеріали, наочність до уроків.
На сайті ви знайдете конспекти всіх шкільних предметів, презентації, шкільні свята, методичні матеріали та матеріали для адміністрації школи. Сайт розрахований на профільну аудиторію.
Електронна версія щомісячного науково-методичного журналу “Дивослово”. На сайті представлений архів видання за 2011-2014 рр.
Електронне наукове фахове видання “Народна освіта”, в якому розміщуються статті провідних учених, відомих педагогів, політичних і громадських діячів, присвячені питанням аналізу сучасних тенденцій, стратегії розвитку національної освіти, її правовому забезпеченню тощо, а також матеріали, що порушують проблеми підготовки та підвищення кваліфікації вчителів. Надається доступ до архіву випусків з 2007 р. включно.
«Освітологічний дискурс» – наукове електронне видання, яке дозволяє читачам опрацьовувати наукові доробки у відкритому доступі. Видання «Освітологічний дискурс» включено до переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата педагогічних наук.
Офіційний сайт періодичного, наукового, навчального, інформаційного, методичного видання “Особлива дитина: навчання і виховання”, метою якого є вирішення проблем здобуття освіти і забезпечення життєдіяльності дітей з особливими потребами, надання методичних порад і консультацій фахівців з актуальних проблем спеціальної педагогіки і психології. Надається доступ до електронних версій номерів журналу та змісту номерів з 2008 р.
Сайт містить авторські методичні розробки з предметів, які входять до шкільної програми.
Сайт “Портфоліо вчителя” призначений для створення інформаційно-методичного середовища. На сайті є можливість для скачування книг, методичних матеріалов. Також представлені: фотогалерея, форум для спілкування, книга для гостей. Портал буде корисним для вчителів початкових класів.
На сайті публікуються конспекти та розробки уроків для учителів молодших класів та презентації для учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів.
Портал для вчителів початкових класів. На сайті ви знайдете розробки уроків, загадки, вірші, скоромовки, чистоговорки та інші матеріали.
На сайті викладаються презентації, створені для навчання дітей у початковій школі.
КіберЛенінка – це наукова електронна бібліотека відкритого доступу, основними завданнями якої є популяризація науки та наукової діяльності, громадський контроль якості наукових публікацій, розвиток міждисциплінарних досліджень.
На сайті представлені книги і статті з педагогіки і суміжних галузей (дефектологія, психологія, логопедія та ін.). Портал буде цікавий учителям середніх шкіл, вихователям дитячих садків, логопедам.
На сайті Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського представлені реферативні ресурси з питань педагогіки, психології та освіти.
На сайті розміщений електронний архів наукових публікацій Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, який містить у відкритому доступі наукові публікації викладачів та співробітників, матеріали доповідей та конференцій, навчально-методичну літературу, статті з наукової періодики НПУ.
Соціальна мережа з психології містить більш ніж 5000 посилань на ресурси, пов’язані із психологією.
На порталі надається доступ до освітніх (педагогічних) е-ресурсів, концентруються нові педагогічні джерела в освітньому депозитарії, реалізуються інтелектуальні освітні інвестиції в національному соціокультурному просторі, які здійснюються науково-педагогічними установами та благодійними фондами.
Ресурс Українських навчальних підручників. Сайт постійно поповнюється найновішими підручниками. На сьогоднішній день їх кількість більше однієї тисячі. Крім безкоштовного перегляду в форматі web сторінки, у нас в наявності є також послуги по завантаженню підручників одним файлом
НАЦІОНАЛЬНІ БІБЛІОТЕКИ

Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського, заснована 1918 р. як Національна бібліотека Української держави в м.Києві. Сучасна назва – з 1996 р. Фонд універсальний – 13,5 млн. примірників.

03039, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 3
Тел.: (044) 524-81-36
Факс: (044) 524-33-98, 524-17-70, 525-56-02

Національна парламентська бібліотека України, заснована 1866 р. як Київська публічна бібліотека. З 1957 р. – Державна республіканська бібліотека УРСР імені КПРС. Сучасна назва – з 1994 р. Фонд універсальний – 4 млн. примірників.

01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1
Тел.: (044) 278-85-12

Національна історична бібліотека України, заснована у 1939 році на базі книжкових фондів Антирелігійного та Історичного музеїв для сприяння розвиткові історичної науки і освіти. Розташована на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. До 2009 року мала назву Державна історична бібліотека України. Фонд універсальний – 750 тис. примірників

01601, м. Київ, вул. Лаврська, 5
Тел./факс: (044) 280-46-17

Національна наукова медична бібліотека України, заснована 1930 р. на базі бібліотек Київського медичного інституту та Інституту вдосконалення лікарів як Київська крайова медична бібліотека. Сучасна назва – з 1934 р. Фонд галузевий – 1,3 млн. примірників.

01033, м. Київ, вул. Толстого, 7
Тел.: (044) 289-82-35

Національна бібліотека України для дітей, заснована у 1967 році. У 1978 році переїхала у нове приміщення, збудоване за спеціальним проектом. До жовтня 2003 року – Державна бібліотека України для дітей. Її фонди нараховують біля 440 тисяч примірників.

03190, м. Київ, вул. Баумана, 60
Тел.: (044) 443-26-31
Факс: (044) 400-65-87

Львівська національна наукова бібліотека України імені В.Стефаника, заснована 1940 р. у результаті об’єднання в єдину структуру націоналізованих радянською владою понад сотні громадських, приватних, державних колекцій та бібліотек, які функціонували до 1939 р. на теренах Львова та Західного регіону України. На 1 січня 2011 р. у Бібліотеці зберігається понад 8 млн. од. зб.

79000, м. Львів, вул. Стефаника, 2
Тел.: (032) 261-41-21

Одеська національна наукова бібліотека імені М.Горького, заснована 13(25) вересня 1829 року за поданням графа Воронцова iмператор Микола I, який видав наказ, що дозволив започаткувати в Одесi Мiську публiчну бiблiотеку. Це була друга в Росiйськiй iмперii (пiсля iмператорської у Санкт-Петербурзi) i перша в Українi публiчна бiблiотека.

65023, м. Одеса, вул. Пастера, 13
Тел: (0487) 230-252